Monday, March 27, 2006


Veel üks pilt minust ja minu sõbrast Silverist.

Sunday, March 12, 2006

Päevakava.11.03.2006

8.00 ärkamine , riietumine ja riietumine
9.00 hommikust söömine
9.15 arvutis olemine
11.00 vanaema sünnipäevale minemine
19.15 vanaema sünnipäevalt tulemine
20.00 teleri vaatamine
22.00 magama minemine

Thursday, March 09, 2006

Veel nalju
1. "Küll meil sai täna nalja! Selgus, etjoonistamisõpetaja pole elus kordagi hobust näinud!""Ei või olla?!""Tõsijutt! Joonistasin hobuse, aga õpetajaküsis,et mis see on?"

2. Isa, kas tint on väga kallis?Mitte eriti.Miks siis ema nii kõva kisa tõstis,kui ma potitäie tinti diivani peale kallasin?

3. "Noh," ütleb isa poisile pärast naha-täit, "ütle nüüd mispärast ma sind lõin?"Poiss hakkab selle peale veel rohkem nutma:"Näed nüüd, enne peksad sa mu läbija pärast ei tea isegi mispärast."

4. "Miks lollid krastivad kukalt, aga targad otsaesist?" küsib Juku isalt."Oot-oot, las ma mõtlen," kratsib isa kukalt.

5. Poiss nutab koolimaja koridoris. Klassi-juhataja pärib:"Mis on juhtunud?""Matemaatikaõpetaja libises trepil ja kukkus.""Ära nuta, ta ei saanud üldse viga.""Ega ma sellepärast nutagi. Teised kõik nägid,kui ta kukkus, aga mina ei näinud."
Baskini anektoodid

1. Medõde tuleb palatisse: “Haige, ärgake, teil on unerohu võtmise aeg!”

2. Vangid tulevad sööma. “Täna on meil pühaderoog,” ütleb vangladirektor. “Meie kokk tegi midagi enneolematut!” “Okastraat suhkrus!” ülbitseb keegi tagapool.


3. Kihutava mersu juht näeb tahavaatepeeglist, et tema kannul sõidab jalgrattur. Ta lisab kiirust, et rattur maha jääks. Kiirus on juba 120 kilomeetrit tunnis, aga jalgrattur püsib ikka auto järel. “Kes sa oled – proff? Maailmameister?” küsib ta väljudes jalgratturilt. “Ei, ma jäin traksidega su autopeegli külge kinni!”

4.
Mees näeb bussiaknast, kuidas bussi järel jookseb kätega vehkiv mees. Sõitja hakkab naerma ja karjub avatud aknast: “Ma lähen naerust lõhki, kuidas sa jooksed!” Jooksja karjub vastu: “Naera, naera! Ma olen selle bussi juht!”

My favourite season

My favourite season is summer. The summer months are June, July and August.
In summer it is hot and gemutlich. I can run, swim and ride a bike. I like
swimming. There are everyday singing birdseverywhere. In summer i go to the country.